Můj druhý blog: www.hermionagrangerova1000.blog.cz

Hlásněte mi plsky tady : http://kachnii.blog.cz/1003/1-kolo-soutez-o-nej-kapelu jsem tam jako Terča s Selena Gomez The scene

Ashley Greene: "Svým kámošům nepřipadám nijak cool!"

12. února 2010 v 15:23 | Terča
Ashley Greene (22), tajemná kráska ze Stmívání, je v civilu úplně jiná než její filmová postava Alice Cullen: milá a ztřeštěná! Víme to, protože jsme se s ní sešli face to face!
Když jsem vstoupila do hotelového pokoje (o 20 minut později, než bylo naplánováno), byla jsem překvapená, kolik je uvnitř lidí! Ashley mi vzápětí představila svou nejlepší kámošku a dva upíry - herecké kolegy z Nového Měsíce - Charlieho Bewleyho (28) a Daniela Cudmora (28), kteří ji právě v hotelu neplánovaně přepadli.

Ashley mě překvapila svou civilní krásou. Vypadá totiž jako nádherná, éterická elfka, tedy až na ty rudě nalakované nehty:-) Už po pár větách je mi ale jasné, že Ashley není ani žádná bezbranná víla, ani rozmazlená hvězdička. Naopak! Chová se jako každá druhá holka odvedle.

"Nejsem zrovna cvok, co by vymetal párty a užíval si momentální slávy. Daleko víc mě baví koukat s kámošema doma na dývko," říká. Ash se pořád něčemu směje, pošťuchuje se s přáteli, ale odpovídá skoro až stydlivě, což vzápětí potvrzuje: "Nejsem žádná namistrovaná star a upřímně - dělá mi problém sledovat samu sebe ve filmech. Někdy je to fakt příšerný. Ale na druhou stranu - nikdo není dokonalý, že jo?"

Se smíchem vypráví dál: "Nejlíp je mi s mými ,starými' kámoši, kteří mě znali ještě před tím, než jsem se dostala k filmu. Ti mě berou pořád stejně a rozhodně si o mně nemyslí, že jsem něco víc! To jen pro své fanoušky jsem idol.
Někdy mi ta mánie kolem mě skoro až nahání strach. Pořád se se mnou chce někdo scházet, dostávám nabídky na vztah, pár šílenců by si mě prý klidně i hned vzalo," směje se Ash a plácá přes pusu Charlieho, který to samozřejmě komentuje.

Nedá mi to, abych se v tuhle chvíli nezeptala na Kellana Lutze, dalšího kolegu ze Stmívání, se kterým má údajně tajně chodit. Ashley se ale začne zuřivě bránit: "Jednou jsem Kellana přesvědčila, aby mi šel pomoct vybrat plavky, protože je to fakt dobrej kámoš! Jenže nás u toho vyfotili a od té doby je z nás prostě pár! Kvůli plavkám, chápete?" No jasně…

Bylo to sice krátké setkání s touhle upírkou, ale fajn. Ještě předtím, než mi vrátí polibek na obě tváře, mi spiklenecky pošeptá: "Ještě, že jsi nechtěla vědět, jak to bude s mou postavou v dalším díle. Já totiž ještě čtyřku nedočetla! Ale nikomu ani muk!" Sakra, promiň, Ashley!:-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama