Můj druhý blog: www.hermionagrangerova1000.blog.cz

Hlásněte mi plsky tady : http://kachnii.blog.cz/1003/1-kolo-soutez-o-nej-kapelu jsem tam jako Terča s Selena Gomez The scene

Ashley popovou hvězdou 2.kapitola Příprava

22. února 2010 v 16:14 | Terča |  Moje mini knížky
Když se Ashley vrátila domů mířila rovnou za mamkou: Mami,mami kde jsi? volám na ní. Tady jsem zlato, ozve se mámin hlas z balkónu. Potřebuju s tebou mluvit přijd za mnou do pokoje, zavolám ještě na ni a běžím do pokoje. Mamka se objeví kolem 2minut a hned se ptá: Co jsi potřebovala? Tak jí ukážu ten mail od Disney a ona je hrozně moc rozrušená a štastná! HOlčičko, ty budeš hrát v seriálu vykřikne snad na celé město a začne skákat radostí. Počkat,počkat mami takže mi to dovolíš, ptám se s úžasem. Ano, samozřejmě, já jsem vždycky chtěla být herečka ale nikdy jsem neměla vhodnou příležitost, odpoví maminka.
Zaječím nadšením a jdu balit. Los Angels je odsud asi 99km a tak poletíme letadlem.Za malinkou chvilinku mi mamka na zem šupne snad celý batoh kosmetiky: 5řasenek,7pudrů,3rtěnky,2lesky na rty, 4sluneční brýle, různé krémy, mýdla a šampóny a kdo ví co všechno!
No, tak to vipadá že z kosmetiky máš všechno, ale myslím že oblečení bychom měly dokoupit,řekne mamka. Hurá, vyskočím do vzduchu, nakupování odjakživa miluju možná i víc jak čtení. Kdy vyrazíme? ptám se. Co kdybychom vyrazily ted vykřikne mamka. Jo jo jo křičím na celý pokoj. Nestává se často že mě mamka vezme nakupovat, ano žijeme ve velkém městě Seatle ale mamka má ve své práci sekretářky docela nízký plat. A tak jsem si vytáhla všechny své penízky z pokladničky a vyrazily jsme. Byl krásný jarní den sluníčko svítilo nikde ani mráček, no podle mích představ až moc pařák:-) Mamka šla svižným krokem k nejbližšímu obchodu a mě nechávala za sebou. Já jsem se do obchodu dokodrcala až za 5 minut když už mamka vybrala jedno nádherné červené tričko za 99Liber. Koukni, Ashley líbí? ptala se mě mamka. Jo je to pěkný,odpovím a jdu hledat dál.Když jsme byly hotové měla jsem 2 boty na podpatky 3tenisky 2balerínky 5 riflí 3 kratasy 5 sukní 11triček 6 šatů a 2 svetry. ´Kolik jsme tam nechali peněz? ptám se mamky když vycházíme z obchodu. 109 dolarů, odpoví mamka klidně ikdyž je to spousta peněz a zve mě do KFC. To nemůžu odmítnout řeknu a jdeme.
Obědnáme si každá velký hamburger a pepsi. Kdy jsme hotové jdeme domů abych se mohla ještě trochu nabalit. Všechno si do batohu pečlivě dávám a přitom si zpívám s rádiem. Nemůžu tomu uvěřit už zítra budu v Hollywoodu! Pak když mám všechno zbaleno a nachystáno konečně lehnu do postelea spím a zdá se mi sen že jsem už v Los Angels.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog?

Jo, je to ten nejhezčí blog. 19% (183)
Super 18.7% (180)
Dobrej 15.5% (149)
Ujde to 15.1% (145)
Nic moc 15.1% (145)
Katastrofa 16.5% (159)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama