Můj druhý blog: www.hermionagrangerova1000.blog.cz

Hlásněte mi plsky tady : http://kachnii.blog.cz/1003/1-kolo-soutez-o-nej-kapelu jsem tam jako Terča s Selena Gomez The scene

Katy Perry: Chlap mého srdce může prdět a šťourat se v nose

17. února 2010 v 13:44 | Terča
LONDÝN Zpěvačka Katy Perry není prý malicherná vůči mužům svého srdce a nevadí jí prohřešky proti bontonu, které jinou dámu mohou skolit k zemi. Americké hudební hvězdě tak nevadí, když si její chlap libuje v prdění a občas se šťourá v nose. Ale nesnese muže ufňukané, neambiciózní a také feťáky.


Drogy a naprostá pasivita jsou ale strašáky, které v <A href="http://www.osobnosti.cz/katy-perry.php">Katyině</a> mozku spouštějí alarmy. Jakmile její chlap začne tíhnout k narkotikům a není dostatečně ambiciózní, bere nohy na ramena.

"Drogy jsou obrovským, ale obrovským narušitelem. Vadí mi fetování. Nedostatek ambicí. Nemůžu vystát, když se někdo životem loudá a maří čas. Chlap musí být průbojný, to je sexy. Je mi jedno, když někdo prdí nebo se šťourá v nose, protože to nejsou věci, které se dějí pořád a dlouhodobě," přiznala <A href="http://www.osobnosti.cz/katy-perry.php">Katy</a> magazínu Glamour.

Pětadvacetiletá zpěvačka randí s britským showmanem Russellem Brandem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nejlepší písnička Hilary Duff

Stranger 11.5% (10)
With love 20.7% (18)
Hey now 13.8% (12)
ona je zpěvačka? 8% (7)
nevím 24.1% (21)
neznám jí 21.8% (19)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama