Můj druhý blog: www.hermionagrangerova1000.blog.cz

Hlásněte mi plsky tady : http://kachnii.blog.cz/1003/1-kolo-soutez-o-nej-kapelu jsem tam jako Terča s Selena Gomez The scene

Květen 2010
Sel :-) Pěkná

21. května 2010 v 21:34 | Terča |  Selena Gomez-fotečky
Selena Gomez
Selena Gomez
Selena Gomez
Selena Gomez
Selena Gomez
Selena Gomez
Selena Gomez
Selena Gomez
Selena Gomez
Selena Gomez


Fotky s příprav módní kolekce.

14. května 2010 v 14:25 | Terča |  Selena Gomez-fotečky
Fotečky, právě když Sel chystá a pracuje na módní kolekci Dream Out Loud ..
Je vidět, že ji to baví a že si dává záležet :)
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image hostfree image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Rozhovor pro Bliss Magazine

14. května 2010 v 14:24 | Terča |  Selena Gomez-článečky
Co pro tebe znamená Taylor Swift?
"Je jako sestra pro mě, protože je starší a je mou životní inspirací.Naše přátelství je o poctivosti a my sme tu pro sebe vždycky.Milujeme chodit ven treba na jogurt nebo jen tak doma sedet a povídat si!"

Vídáte se ješte s Demi??
Bohužel jsme tak vytížené že se nesetkáváme tak jako kdysi! Ale pomáhá nam Chatování!"Co duet s Demi? "To by bylo děsivé! Ona je tak trochu rockerka a já mám spíš dívčí styl,ale tak museli bychom to nějak zkombinovat!"

Myslíš si že si vyrostla od dob smešné Miley???
"Ano,absolutně! Během svého dospívaní se neustále měním,každý měsíc se cítím jako jiný člověk,abych byla upřímná. Snažím se dospět a přijít na to kdo opravdu jsem!"

O tvojem songu I wont apologize??
"Když jsem psala tento song,tak jsem si tou věcí zrovna procházela.Písen mluví o tom že se moje osoba mění díky někomu jinému a o tom co jsem udělala. Málem jsem zratila moje přátelé,moji rodinu kvůli tomu.Byla jsem úplně jiná a trávila jsem všechen svůj čas s touto osobou.Nebyla to dobrá věc. Je důležité si uvědomit, kdo jste a vaši individualitu. Já se z toho nakonec poučila!"

O vašem stylu?
"Nemůžu žít bez mých šátků a bot.Jsou to rozhodně moje nejoblíbenější části oblečení. Moje mamka se semnou o ně dělí,takže se dělíme skoro o vše máme toho opravdu mnoho."

Jsi tvrdohlavá?
"Jsem velmi tvrdohlavá,ale bylo to spíš dříve. Ted jsem asi trochu divná,upřímně.Ráda se dívám na filmy doma na gauči a nic nedělám!"

Kapela the Scene?
"Nemáme žádný zlozvyk ale často vtipkujem,což může dělat docela hluk!"

Něco velmi divného?
"Dokážu vyhodit žvejkačku 32x do vzduchu a znova ji chytit!"Miley Cyrus má Konkurenci:SELENU GOMEZ

14. května 2010 v 14:05 | Terča |  Selena Gomez-článečky
Filmový kanál Disney za dobu své existence objevil a pomohl ke slávě spoustě umělců. Vedle Miley Cyrus, Demi Lovato nebo The Jonas Brothers je jednou z největších hvězd i mladičká kráska Selena Gomez, která se právě pokouší dobýt se svým novým hitem i Evropu.
Selena Gomez není i přes svých pouhých sedmnáct let rozhodně žádnou začátečnicí. Nazpívala písničku Fly to Your Heart k pohádce Tinker Bell nebo Life Like There's No Tomorrow k filmu Ramona a Beezus. Ten bude mít premiéru 23. července, den po Seleniných narozeninách. V roce 2009 natočila klip Send It On společně se svými Disney přáteli: skupinou Jonas Brotherss, Miley Cyrus a Demi Lovato, píseň se vyhoupla do prvních příček hudebních žebříčků.
Kromě toho, že má ze zpěvaček po Lady Gaga nejvíce fanoušků na síti Facebook na celém světě, má na svém kontě již více než desítku filmových a televizních rolí.
Ani po hudební stránce rozhodně nepatří mezi žádné zelenáče. Již více než dva roky vystupuje s doprovodnou kapelou The Scene, která se taktéž podílela i na vzniku nové Desky Kiss & Tell. Ta vychází právě v těchto dnech, za pilotní singl byla vybrána skladba Naturally.

Zmiňovaný singl je již několik týdnů v rotacích všech předních hudebních kanálů a konečně se dostává do podvědomí i u nás.

První reakce z celé Evropy jsou více než pochvalné, čemuž napomohlo i několik živých vystoupení Selene především v britských televizních pořadech. Jak se zdá, Selena Gomez & The Scene mají zaděláno na opravdu velký jarní hit...