Můj druhý blog: www.hermionagrangerova1000.blog.cz

Hlásněte mi plsky tady : http://kachnii.blog.cz/1003/1-kolo-soutez-o-nej-kapelu jsem tam jako Terča s Selena Gomez The scene

Červen 2010

nechce někdo tento blog?

16. června 2010 v 6:06 | Terča
No tak já myslím že nadpis mluví zaq vše kdo by chtěl tento blog vy?nebo ty? víte o někom? Jestli ano tak do komentů napište: máš zkušenosti s blogem? Budeš se o blog starat?e-mail? PApaSelena Gomez: Pozdrav z Budapešti

8. června 2010 v 16:37 | Terča |  Selena Gomez-článečky
Jen kousek od ČR - v maďarské Budapešti je už několik dní Selena Gomez (17). Pracuje tam na novém filmu Monte Carlo, kde si zahraje společně s hvězdou Gossip Girl Leighton Meester (24).
Přestože natáčení je opravdu hodně časově náročné, Seli si našla chvilku na svoje fanoušky a na facebook napsala: "Ahooooj lidi! Všechny vás zdravím z Budapešti! Je to nádherné město."

"Chci vám říct, že tenhle týden se dokončuje můj videoklip a už brzy se objeví v éteru," pokračovala Disney star, která pracuje na vlastním CD.

Na Monte Carlo si musíme počkat až do roku 2011, už brzy se však v kinech objeví film Ramona a Beezus a Selena k němu říká: "Na tenhle filmík určitě běžte, je to bomba! Na zimu, která mi byla při scénách s hadicí asi nikdy nezapomenu." :-)